8 تکنیک برای طراحی سایت با ارزان ترین قیمت به شکلی حرفه ای - وب استور

۸ تکنیک برای طراحی سایت با ارزان ترین قیمت به شکلی حرفه ای

مهم ترین نکات درج آگهی و تبلیغات هوشمند
مرداد ۲۸, ۱۳۹۵
طراحی سایت پزشکی در اصفهان به صورت کاملا حرفه ای
آبان ۳۰, ۱۳۹۵

۸ تکنیک برای طراحی سایت با ارزان ترین قیمت به شکلی حرفه ای

طراحی سایت این راهنمایی دسترسی به وب را می توان با طراحان وب، توسعه دهندگان، یا نویسندگان محتوا استفاده که آنها را در ایجاد و یا گسترش منابع مبتنی بر وب که به طور کامل برای تمام کاربران قابل دسترسی هستند. طراحی سایت ارزان این لیست در نظر گرفته شده جایگزین و یا نقشه به استانداردهای رسمی مانند کنسرسیوم شبکه جهانی وب محتوای وب (W3C) به دستورالعمل های دسترسی طراحی سایت. پیشنهادی برای چگونه به این لیست می تواند بهبود یافته؟ لطفا ایده های خود را به طراحی سایت. در هر یک از نوک برای جزئیات بیشتر، از جمله منابع و ابزار کلیک کنید.

۱- طراحی سایت اضافه کردن متن ALT مناسب برای تصاویر.

استفاده از متن ALT برای دسترسی به محتوای تصاویر برای افرادی که نمی توانید آنها را ببینید، از جمله مردم با استفاده از خوانندگان صفحه نمایش و یا دستگاه های خروجی بریل. متن alt توسط اکثر فرمت های سند، از جمله HTML، مایکروسافت ورد و Adobe PDF پشتیبانی می شود.

طراحی سایت حرفه ای

۲- استفاده از عنوان مناسب در طراحی وب سایت.

وب استور طراحی سایت استفاده از عنوان و زیر عنوان به شکل یک طرح کلی از صفحه. آنها کمک به کاربران غیر بصری (از جمله موتورهای جستجو) برای درک اینکه چگونه در صفحه سازمان یافته است، و آن را آسان برای کاربران خواننده به حرکت.

۳- ایجاد فایلهای PDF در دسترس در ساخت سایت.

طراحی وب سایت ارزان قیمت

برچسب مطالب در فایلهای PDF، و اقداماتی را برای اطمینان حاصل شود که محتوای خواهد شد در جهت درست به عنوان خوانده شده. بدانید زمانی که به استفاده از PDF. PDF حفظ ظاهر یک سند در سراسر سیستم عامل و دستگاه های. طراحی سایت اگر این ویژگی ضروری نیست، نظر با استفاده از فرمت دیگری مانند HTML.

۴- استفاده از نشانه ARIA در ساخت وب سایت.

در دسترس غنی برنامه های جدید اینترنت (ARIA) مشخصات W3C امکان به تولید برنامه های کاربردی وب قابل دسترسی تعاملی. یکی ورود آسان به ARIA نقش نقطه عطفی است. به سادگی یک ویژگی HTML برای یکی از هشت نقش نقطه عطفی اضافه کنید (به عنوان مثال، نقش = “ناوبری”، نقش = “اصلی”) و کاربران قادر به پرش به طور مستقیم به آن بخش از صفحه را با یک ضربه زدن به کلید طراحی سایت خواهد بود.

طراحی سایت ریسپانسیو

۵- اضافه کردن برچسب به شکل زمینه برای طراحی سایت ارزان.

طراحی سایت حرفه ای در HTML، استفاده از <برچسب> و در PDF، استفاده از راهنمای ابزار به طوری که کاربران غیر بصری می دانید که برچسب یا دهید با فیلد های فرم در ارتباط است. گروه مرتبط با فیلد های فرم با هم و اختصاص یک اعلان تنها که همه آنها به اشتراک بگذارید. هنگام ایجاد یک فرم با چک باکس و دکمه های رادیویی، استفاده از <از فیلدها> به عنوان یک ظرف برای گروه از رشته ها و <افسانه> برای سریع گروه. (تکنیک های مشابه در PDF وجود دارد.) جدول نشانه گذاری مناسب. استفاده از نشانه گذاری HTML به درستی به صراحت روابط بین سطر و ستون هدر و سلول های داده در حوزه طراحی سایت خود ارتباط برقرار کنید.

۶- شناسایی زبان از متن( راهکاری برای طراحی وب سایت حرفه ای).

از آنجا که برخی از خوانندگان صفحه نمایش هستند چند زبانه، استفاده از نشانه گذاری برای شناسایی زبان پیش فرض از یک سند طراحی سایت ارزان و از هر متنی که از پیش فرض انحراف.

ساخت سایت زیبا

۷- استفاده از یک جستجوگر کنتراست رنگ برای طراحی سایت زیبا.

طراحی سایت مطمئن باشید که پیش زمینه و پس زمینه دارای کنتراست کافی است. بسیاری از ابزارهای رایگان است که می توانید با این کمک می کند.

۸- اجتناب از استفاده از فونت های کوچک در طراحی وب سایت.

طراحی سایت از آنجا که کاربران ممکن است غافل آنها می توانید اندازه فونت با استفاده از کلید های داغ مرورگر را افزایش می دهد، استفاده از یک اندازه فونت منطقی بزرگ به طور پیش فرض. پس از آن، کاربران می توانند آن را کوچکتر اگر مورد نظر را. توجه داشته باشید که یک اندازه که ۱em با استفاده از اندازه فونت پیش فرض مرورگر.

نتایج تحقیق ما نشان می دهد که بهترین وب سایت برای انجام طراحی شما، سایت طرح است. شما در این وب سایت می توانید با ارزان ترین قیمت اقدام به طراحی وب سایت خود به شکلی بسیار حرفه ای نمایید.

6 دیدگاه ها

 1. خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت مفید

 2. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به
  این خوبی سپاسگزارم

 3. خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب زیبا

 4. سئو گفت:

  سلام مرسی به خاطر مطلب
  فوق العادتون

 5. سئو سایت گفت:

  سلام.وبسایتتون فوق العادس.به
  کارتون ادامه بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *